ŚKOLNÍ SLAVNOST

Vážení rodiče,

 

konec školního roku se blíží a s ním i školní slavnost (26.6. 2014 v 17.00 hod.). V letošním roce bychom ji rádi uspořádali celkem netradičně.

Celá akce se bude konat na školním pozemku a z toho vyplývá i její neformální průběh. Rádi bychom Vám s dětmi ukázali, kam jezdíme a k jakému místu se vztahují naše plány.

V místech, kde se pozemek nachází, nelze bezpečně parkovat, proto jsme pro Vás zajistili kyvadlovou autobusovou dopravu. První označený autobus bude odjíždět z odstavného pruhu autobusového nádr. v 16.15 hod., dále pak v 16.35 hod. a v 16.55 hod.. Zpět opět po skončení slavnosti  sveze všechny účastníky do Rychnova n. Kn. Konec celé akce nelze přesně časově ohraničit, domníváme se, že společný program skončí nejdříve   po osmé hodině večerní.

Pozemek je opravdu zatím jen naším územím, takže Vás prosíme, zda byste si mohli vzít  s sebou deku na sezení a počítali s neformálním programem, jehož součástí bude sázení lípy, skládání mozaiky z kamenů, které si všichni přinesete,  předávání vysvědčení, loučení s deváťáky, opékání buřtů a zpěv u táboráku, malé divadlo na louce, drobné akce, které pro sebe a Vás připraví děti.

Uvítáme, pokud byste nás chtěli podpořit malým koláčem, chuťovkou, nebo se chtěli zapojit vlastní improvizovanou grilovací ochutnávkou. K dispozici bude točená limonáda, bylinkový čaj z místních zdrojů vařený na otevřeném ohni, buřty a chléb.

 

Těšíme se na společné zážitky a společně strávený podvečer

Vaše děti a jejich učitelé